Konkurs plastyczny dla dzieci na projekt bożonarodzeniowej kartki

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci na projekt bożonarodzeniowej kartki.

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Obecnie najczęściej korzystamy z nowoczesnych sposobów komunikowania się, ale nie zastąpią one tradycyjnej kolorowej świątecznej kartki wysyłanej pocztą.

- Dwie zwycięskie prace zostaną wydrukowane w formie świątecznych kartek i wysłane z życzeniami do wielu instytucji współpracujących z Kołobrzegiem, jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych czy do miast partnerskich. Na każdej kartce znajdzie się informacja o autorze projektu. Jak co roku liczę na kreatywne pomysły pomysłów i życzę wspaniałej zabawy przy tworzeniu kartek. Pamiętajcie o kołobrzeskich akcentach - mówi Anna Mieczkowska.

Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście do Biura obsługi Klienta Urzędu Miasta (21 listopada 2021 roku, do godziny 15:00 w kopercie z napisem: "BPM - Konkurs na Kołobrzeską Kartkę Bożonarodzeniową".

Dla zwycięzców oraz wyróżnionych przewidziano nagrody rzeczowe. Szczegóły Konkursu, a także formularz zgłoszeniowy są dostępne w Regulaminie.