Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 6

ul. Tadeusza Kościuszki 9 | 78-100 Kołobrzeg
Województwo Zachodniopomorskie, POLSKA

Kancelaria przedszkola - tel.: +48 94 35 242 88, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kadra pedagogiczna
Buczkowska Aneta Dyrektor dyplomowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzesińska Wanda Wicedyrektor dyplomowany  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bohdan Marzena nauczyciel dyplomowany  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kucal Małgorzata nauczyciel mianowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fortuna - Kozieł Magdalena nauczyciel kontraktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwanek Halina nauczyciel dyplomowany  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kamińska Aleksandra  nauczyciel mianowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kosidło Wioletta  nauczyciel dyplomowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Linkiewicz Iwona  nauczyciel dyplomowany  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mróz Małgorzata  nauczyciel kontraktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Siewiera Aleksandra nauczyciel dyplomowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wilczyńska Ewa nauczyciel dyplomowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wilczyńska Iwona nauczyciel mianowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wysok Justyna nauczyciel dyplomowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Żelazny Emilia nauczyciel kontraktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kornak Alina psycholog mianowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nowak Angelika logopeda dyplomowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kościołek Agnieszka logopeda dyplomowany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Surówka Paweł rehabilitant kontraktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bukowska Małgorzata religia kontraktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Świderek Eliza język angielski kontraktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownicy administracji i obsługi
Agnieszka Szymańska Sekretarka    
Lidia Michalczyk Intendent    
Karolina Pikuła Dietetyk    
Anna Perun Szef kuchni    
Krzysztof Krawczyk Pomoc kuchenna    
Alicja Chylak Pomoce nauczyciela    
Anna Chudy Pomoce nauczyciela    
Małgorzata Gruchała Pomoce nauczyciela    
Monika Gorczyca Pomoce nauczyciela    
Urszula Michalkiewicz Pomoce nauczyciela    
Agata Sajkowska Pomoce nauczyciela    
Marta Tęcza Pomoce nauczyciela    
Jarosław Hryniewicz Konserwator