Dzień Dziecka z MOSiRem

Prezydent Miasta Anna Mieczkowska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji mają przyjemność zaprosić Państwa do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Dziecka!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla najmłodszych dwie bardzo atrakcyjne oferty:

  • 1 CZERWCA ŚRODA "DMUCHANA HALA - Festiwal Dmuchańców" - 9 dmuchańców na Hali Milenium od 9:00-18:00 będzie wspaniałym pomysłem na przedszkolny/klasowy Dzień Dziecka. Wstęp jest bezpłatny. W antresoli funkcjonować będzie płatna Strefa Gastro z popcornem, słodyczami, napojami itp. Sugerujemy, aby z tej propozycji skorzystały oddziały przedszkolne, zerówki oraz klasy 1-3 Szkół Podstawowych.
    Zainteresowanych nauczycieli, którzy w godzinach szkolnych 9:00-15:00 chcieliby przyjść z grupami / klasami prosimy o kontakt w celu skoordynowania ewentualnego grafiku. Brak kontaktu może spowodować, że dana grupa nie zostanie przyjęta z racji zbyt dużej ilości osób jednocześnie.
    KLASY/GRUPY/GRUPY ZORGANIZOWANE - niezbędny kontakt 788 671 395 Wojciech Gall Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 4-5 CZERWCA "WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH" - jedna z największych w Polsce wystaw makiet kolejowych, która już kilka lat gości co roku w Kołobrzegu. Na Hali Milenium będzie można przenieść się do stworzonego przez kolekcjonerów świata kolei. Wstęp jest wolny bez konieczności informowania organizatora. Poniżej pod linkiem filmik promocyjny 2021.