Rozstrzygnięcie konkursu "Zabytki wokół nas"

13 maja w Muzeum Oręża Polskiego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez PM3 i Muzeum "Zabytki wokół nas". Miło nam poinformować, że 2miejscie w kategorii 6- latków zdobył Mikołaj Kurowski. Pozostałe dzieci otrzymały podziękowania za udział w konkursie.

III Kołobrzeski Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami

23 kwietnia przedstawiciele naszego przedszkola wzięli udział w III Kołobrzeskim Dniu Sportu Osób z Niepełnosprawnościami, zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy "Okruszek". Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem pokonali wszystkie przygotowane konkurencje.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Unii Europejskiej dzieci z grupy III, IV oraz V wzięły udział w quizie wiedzy o UE. Na początku spotkania wysłuchali hymn „Oda do radości”, następnie wykonali zadania dla nich przygotowane. Dzieci z grupy I i II wykonały flagę UE.

Biblioteka dziecięca

Wczoraj nasze przedszkole odwiedziła Pani z biblioteki dziecięcej. Dzieci w każdej grupie miały możliwość wysłuchania ciekawych bajek. Dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza i zostały zachęcone do odwiedzienia biblioteki dziecięcej w Kołobrzegu.

Zebranie dla rodziców dzieci zakwalifikowanych

Zebranie dla rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2024/25 (nowoprzyjęci) odbędzie się 13 maja 2024 o godzinie 17.00.

Na dwóch kółkach KOŁOBRZEG

Zapraszamy do udziału w "Na dwóch kółkach KOŁOBRZEG".

Konkurs "Wesoła zakładka"

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zaprosiliśmy dzieci do udziału w konkursie "Wesoła zakładka". Dzieci pięknie wykonały zadanie, za co zostały nagrodzone upominkami w postaci książek i dyplomów.

Akcja "Wędrująca książka"

Akcja "Wędrująca książka" jak co roku cieszy się wielkim zainteresowaniem. Dzieci przynoszą z domu książki już przez siebie przeczytane i mogą zamienić je na inne przyniesione przez kolegów.

X Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny

23 kwietnia, w RCK odbył się X Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 10. Dzieci z grupy IV po raz pierwszy miały możliwość zaprezentować swoje taneczne umiejętności. Wystąpiły w tańcu do utworu "Kwoka" z filmu Akademia Pana Kleksa.