Całodobowy telefon dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków

Fundacja Iwo-Doradztwo Obywatelskie świadczy pomoc pokrzywdzonym przestępstwem, świadkom przestępstw oraz osób im najbliższych (także dla osób dotkniętych przemocą domową, próbami samobójczymi, dla dzieci potrzebujących wsparcia) oraz wspiera i rozwija system pomocy poprzez Sieć Pomocy Osobom Pokrzywdzonym.

Zabytki wokół nas

Gratulujemy dziewczynkom Julii D. Oraz Hani G. Za zajęcie pierwszego i trzeciego miejsca w swojej kategorii wiekowej w konkursie "Zabytki wokół nas”. Pozostałym dzieciom serdeczne podziękowania za wzięcie udziału w konkursie.

Z wizytą u strażaków

Dnia 22 maja dzieci z grupy III i V wzięły udział w wycieczce do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Na początku dzieci uczestniczyły w prelekcji nt. bezpiecznych zachowań podczas różnych zagrożeń - ścieżka edukacji "Ognik". Utrwaliły numery telefonów alarmowych oraz wyrabiały prawidłowe nawyki zachowań w sytuacji zagrożenia życia.

Dni Kołobrzegu

20 maja nasze przedszkole wzięło udział w obchodach Dnia Kołobrzegu. Przedszkolaki przemaszerowały ulicami miasta spod Ratusza do Portu Pasażerskiego.

Zebranie dla rodziców

Zebranie dla rodziców dzieci przyjętych do naszego przedszkola w nowym roku szkolnym.

Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne - 13. czerwca 2023. Serdecznie zapraszamy.

Festyn rodzinny

Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny dnia 25 maja 2023 r. o godz. 15:00. Przewidywane atrakcje: konkursy sportowe, występy dzieci, malowanie twarzy, kiełbaska z grilla, frytki, popcorn i wiele innych...

Dni Kołobrzegu 2023

Dnia 20 maja 2023 r. o godzinie 12.00 na dziedzińcu ratusza miejskiego rozpoczniemy świętowanie Dni Kołobrzegu 2023 w 768. rocznicę przyznania praw miejskich naszemu Miastu przez księcia Warcisława III i biskupa kamieńskiego Hermana von Gleichen.

SOSW Okruszek

SOSW Okruszek dziękujemy za zaproszenie na II Kołobrzeski Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami. Bawiliśmy się świetnie aktywnie spędzając czas.