Na początku  była  miłość - moja rodzina

Troje dzieci z V grupy wzięło udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: "Na początku była miłość- moja rodzina" otrzymały dyplomy oraz pięknie wydaną bajkę o początku życia pt. "Rózia " w książce znajdują się również rebusy, krzyżówki i inne ciekawe zadania, które mogą umilić dzieciom wakacyjne dni.

Mali Aktywni Kołobrzeżanie

Już w najbliższą niedzielę 26 czerwca 2022 roku na Skwerze Pionierów w godzinach od 14:00 do 17:00 odbędzie się piknik sportowo - rekreacyjny "Mali Aktywni Kołobrzeżanie”.

Animatorki zabaw

Dziś grupę V odwiedziły animatorki zabaw. Były ogromne bańki możliwość wykonania własnych większych baniek przy muzyce oraz przejście przez kolorowy tunel samodzielnie oraz z piłką .Wszystkie zabawy sprawiły dzieciom wiele radości.

Maluszki zamknięte w Bańce

Maluszki zamknięte w Bańce... galeria foto bardzo małych zdjęć.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych

Dnia 07.06.2022 odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych, które od września będą uczęszczać do naszego przedszkola. Dzieci poznały swoje sale i kolegów, z którymi będą wspólnie w grupie.

Bańkowe szaleństwa w grupie V

Piątkowe zakończenie tygodniowego świętowania Dnia Dziecka. Bańkowe szaleństwa przy muzyce sprawiły dzieciom wiele radości.

Grupa II w Bistro Kołobrzeskim

Wizyta dzieci z grupy II w Bistro Kołobrzeskim. Serdecznie dziękujemy za przemiłą atmosferę i wspaniałą gościnę.

Dzień Dziecka w IV grupie

Kolejny dzień Świętowania Dnia Dziecka w grupie IV. Poranna ulewa nieco pokrzyżowała nam plany ale i tak się świetnie bawiliśmy.

Świętowania ciąg dalszy... grupa III.