Zapasy na zimę w grupie III

W tym tygodniu dzieci z grupy III dowiedziały się jak przygotowują się do zimy zwierzęta i jakie zapasy na zimę sami możemy przygotować. Podsumowując temat tygodnia przedszkolaki przygotowały kompoty ze śliwek, jabłek i gruszek.

Zdrowe soki w gr. I

Kształtowanie postaw prozdrowotnych jest procesem długotrwałym i zaczyna się już w przedszkolu. Dlatego mając na uwadze zdrowie naszych wychowanków nie zapominamy o organizowaniu sytuacji edukacyjnych, które promują zdrowie. Nasze maluszki wiedzą doskonale co jest zdrowe i smaczne. Samodzielnie wykonany sok z jabłek smakuje najlepiej.

Jesień w grupie III

W grupie III jesień rozgościła się już na dobre. Wraz z jej nadejściem dzieci przyniosły do przedszkola wiele jej darów, które ozdobiły nasz kącik przyrodniczy oraz zostały wykorzystane do stworzenia prac plastycznych, a także zajęć ruchowych. Dzieci przez ostatnie dwa tygodnie przenosiły się podczas zajęć edukacyjnych do parku oraz sadu i ogrodu.

Dzień Chłopakav

W poniedziałek 30 września w II grupie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów niezwykle miłe niespodzianki. Od samego rana panowała radosna atmosfera, a dzieci z podekscytowaniem czekały na wspólne świętowanie.

Wesoła ciuchcia

Wesoła ciuchcia wyruszyła by zabrać przedszkolaków z grupy II na wycieczkę turystyczno - krajoznawczą po Kołobrzegu. Przeżyliśmy niezwykłą przygodę, podziwialiśmy piękno krajobrazu regionu i kolekcjonowaliśmy niezapomniane chwile!

Festyn

Naszym festynem przywitaliśmy piękną złotą jesień. Dziękujemy wszystkim obecnym za mile spędzone popołudnie.

Dzień Przedszkolaka

Jak co roku, Dzień Przedszkolaka w grupie I to również uroczyste Pasowanie. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej prezentacji artystycznej, następnie p. dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Dzień Kropki

13 września grupa II obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki, którego celem jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia oraz działania. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami.

Narodowy Dzień Sportu z MOSiR

Zapraszamy na "Narodowy Dzień Sportu z MOSiR", podczas którego na uczestników czekać będzie mnóstwo sportowych atrakcji!